#1 2009-03-02 08:46:32

Mizari

Mistrz

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 48
Punktów :   

2 marca 2009

Witam ponownie! Forum dopiero zaczyna się rozwijać, a ja już widzę kilkanaście questów, którymi mogę was uraczyć w przyszłości;) Macie naprawdę wspaniałe postacie, które mogą równie wspaniale rozwinąć swoje wątki! Ostrzegam jedynie przed tym, że to RPG nie wychodzi z założenia "podejmij obojętne jaką decyzję, a wszystko będzie dobrze" i radze zastanowić się trochę zanim podejmiemy jakąś decyzję;)
To tak na wstępie.

Tak naprawdę napisałem to ogłoszenie by powiadomić was o kilku sprawach:
*Po pierwsze: Galeria: Galeria to coś, dzięki czemu możemy snuć bogate opisy czyjejś osoby, opierając się na jej zdjęciach, a także komentując ją ile nam się tylko podoba. Ogolnie rzecz biorąc, glaeria to zdjęcia denej postaci.
*Po drugie: historia. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na historię, mogę dać mu jakąś rolę (Podobnie dałem Ryuto i Key), tzn. przypisać jej postać do jakiegoś wydarzenia, bądź dać jakiś quest: jak wolicie.
*Po trzecie: Ciesze się, że forum działa już miesiąc i nie upadło, choć podupadało wiele razy. Wiem, że duża w tym moja rola, by zatroszczyć się o nie odpowiednio, by nie zginęło, ale także wy macie w tym swoją rolę: DZIAŁAJCIE KOCHANI, DZIAŁAJCIE! i bawcie się dobrze!

-Mizari-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angell.pun.pl www.polozne2010.pun.pl www.plr.pun.pl www.ryluw.pun.pl www.bractwomroku.pun.pl