#1 2009-02-05 19:32:37

Shadow of Desire

Książę Wampirów Nowego Pokolenia - Ducan

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 7
Punktów :   

Szklany Pałac ~ Komnata luster

Szklany Pałac było to miejsce niezwykłe, bowiem cała budowla składała się z przejrzystego niczym górski strumień szkła. Szkło to jednak bylo niezwykłe, gdyż jego przejrzystość byla widoczna dopiero od wewnątrz. Na zewnątrz pałac wyglądał jak zbudowany z lodu. Nie było widać jego wnetrza a jedynie mlecznobiały lud - zimny i niedostępny, jednak pięknie pobłyskujący w promieniach słońca. Pałac ten został wybudowany przez podwładnych księcia Ducana - pana Wampirów Nowego Pokolenia, ktory wskazał im drogę do słońca...

Komnata luster należała do jednej z najpiękniejszych sal Szklanego Pałacu. Była niczym innym jak salą, ktorej wszystkie sciany pokrywaly lustra. Lustra te jednak, tak jak reszta pałacu nie były zwyczajne. Gdy się ich dotknęło zamieniały się w panoramiczny widok czterech stron świata, a co za tym idzie - czterech stron królestwa. Władca mógł widzieć co robią jego podwładni i w każdej chwili zareagować, gdy coś się działo.


http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/649m.jpg



Właśnie pośród tej lustrzanej sali siedział Ducan. W zamyśleniu opierał lokieć o złotą poręcz swojego tronu. Patrzył gdzieś nieobecny przed siebie, marszczac przy tym delikatnie brwi. Jego długie, białe jak śnieg włosy spoczywały dumnie przerzucone przez jego prawe ramię zalewając cały tron. Ciemne jak noc oczy błyszczały, lecz pozostawały nieruchome - jakby żywe, lecz w stanie nieokreślonej hibernacji...Ducan wydawał się rozmyślać nad czymś istotnym, co sprawiało mu kłopot, lecz szybko wyrwał się z tego stanu mrugając pospiesznie oczami, gdy w jednym z jego panoramicznych luster pojawiła się grupka podwladnych wybijając go z transu. Równie szybko jak zdołał się z niego wyswobodzić, tak szybko zapadł w niego ponownie myśląc..:"A co jeśli nie uwierzą? Jeśli zwątpią i zaczną się bać...Jedni mordują inni nie. Dlaczego to nie jest tak jasne do zrozumienia, jak jest w rzeczywistości...Coś lub ktoś mydli im oczy, a ja nie mogę pozwolić mojemu ludowi na cierpienie..."

Offline

 

#2 2009-02-06 11:04:53

Yukkie

Doradca Księcia Ducana - Ichiro

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/501m.jpg



Ktoś zapukał kilka razy do szklanych drzwi komnaty, po czym wszedł do niej nisko kłaniając się władcy. Był to jego doradca, Ichiro. Może i był młodym wampirem, ale z pewnością poziomem inteligencji przewyższał niekótre starsze wampiry, był też bardzo lojalny wobec swojego księcia - Panie mój, przyszła korespondencja z Północy... - Powiedział, zamykając oczy, by nie spojrzeć w twarz księcia, gdyż bał się by książę nie obraził się na niego, że ten dając mu tak złe (w jego przekonaniu) wiadomości, patrzy mu bezczelnie w oczy. Ichiro bardzo szanował księcia, dlatego czasem wmawiał sobie pewne cechy dobrego wychowania, by książę dobrze o nim myslał.

Offline

 

#3 2009-02-13 19:15:28

Shadow of Desire

Książę Wampirów Nowego Pokolenia - Ducan

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/649m.jpg



Ducan spojrzał na niego przelotnie poczym patrząc w swoje lustra powiedział: 'przeczytaj proszę. Jeśli to coś złego lepiej będzie jeśli obaj będziemy o tym wiedzieć...Przeczytaj na głos' Polecił machając do niego pospieszająco dłonią zakończoną długimi, perłowymi paznokciami...

Ostatnio edytowany przez Shadow of Desire (2009-02-13 19:16:09)

Offline

 

#4 2009-02-21 20:16:34

Yukkie

Doradca Księcia Ducana - Ichiro

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/501m.jpg



Chłopak przełknął ślinę patrząc niepokojąco na księcia. - Dobrze Panie... - powiedział, rozwijając list, zanim go przeczytał, spojrzał ostatni raz na księcia z obawą. Po czym zaczął:

"Wspaniałomyślny Książę Dnia!
Ja, książę Nocy pragnę spotkać się z Tobą by omówić szczegóły rozejmu, który zaplanowałem na piątą pełnię księżyca od dnia wysłania listu. Nadszedł czas by przerwać trwający od wieków konflikt między naszymi rodami! Staw się więc, szczodry Ducanie w Fort Condor o zachodzie słońca, jeśli marzysz o tym samym co my - pokoju bez wojny..."

Pod spodem widniał jeszcze dopisek Reyes de Valentine Lamiae III.

Gdy skończył spojrzał na księcia pytająco, jakgdyby w jego oczach kryła się odpowiedź na treść przeczytanego listu.

Offline

 

#5 2009-02-28 09:07:13

Shadow of Desire

Książę Wampirów Nowego Pokolenia - Ducan

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/649m.jpg



Ducan patrzył na czytającego przez chwilę a po przeczytaniu listu wziął głęboki oddech i westchnąl:" No i co ja mam o tym myśleć drogi chlopcze?" Zapytał jakby nie oczekując odpowiedzi poczym odwrócił sie w stronę okna:"Rozejm jest nam potrzebny jak kwiatom woda, ale czy to nie jakaś pułapka?" Zapytał poraz kolejny i znów odwrócił sie w stronę chłopca tym razem patrzac na niego przelotnie poczym podbiegając do zdobionego sekretarzyka i wyciągając z niego pusty zwoj oraz pioro i nakreślił list następującej treści:

Panie Nocy,  Reyes de Valentine Lamiae III!

Ja, książę Dnia, Najjaśniejszy Ducan pragnę zawrzeć pokój z tobą i twoim Nocnym ludem ale pod jednym tylko warunkiem. Pozwól mi drogi panie, na spotkanie stawić się z hordą moich żołnierzy, gdyż zbyt sługi chlód panował w naszych stosunkach abym mógł czuć się całkowicie bezpiecznie. Panie Nocy, nie pragnę abyś czuł się urażony dlatego piszę tą skromną prośbę, aby nie zaskoczyć cię już dokonanymi poczynaniami.
Pozdrawiam i oczekuję szybkiej odpowiedzi.

Ducan Etienne la Verine II


Gdy książę skończył list podał zwój doradcy poczym powiedział:"Byłbyś łaskaw dostarczyć do do nadawcy listu, ktory otrzymalem"

Ostatnio edytowany przez Shadow of Desire (2009-02-28 09:07:26)

Offline

 

#6 2009-02-28 13:52:20

Yukkie

Doradca Księcia Ducana - Ichiro

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/501m.jpg



Chłopiec wstał, wciąż trzymając w ręce list.
- Będzie jak każesz, Panie. Uważaj tylko proszę na siebie, bo stworzeniom z północy nie można ufać...
Wkrótce Ichiro opuścił komnatę, kierując się na dziedziniec...

Offline

 

#7 2009-02-28 14:46:54

Shadow of Desire

Książę Wampirów Nowego Pokolenia - Ducan

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szklany Pałac ~ Komnata luster

http://img.ecinter.net/co_img001/hoo933/item/649m.jpg



Ducan patrzył jeszcze przez chwile w miejsce, gdzie stał wcześniej doradca poczym ponownie odwrócił się ku 'lustrom' komnaty:"Jeśli to podstęp to nie ręczę za siebie..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragordie.pun.pl www.wschod.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl www.thewest-info.pun.pl www.warcry.pun.pl